Kurumsal

Alber Turizm olarak 1998 yılından itibaren şehir içi personel ve öğrenci taşımacılığı, toplu taşımacılık, hizmetleri ve oto kiralama sektörlerinde faaliyetini  sürdürmektedir.  Amacımız sektörümüze yeni dinamik bir anlayış getirip en iyi hizmeti, deneyimli personellerimizle en uygun şartlarda sunmaktır.

Bu konuda seçkin ve profesyonel bir  kadroya  sahip olan firmamız bünyesinde mevcut araç filosu ve deneyimli personeli ile profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Alber  Turizm 2005 yılı itibari ile saygınlığı güvenirliği  dünya  standartlarına  uygun  hizmet vermeyi ve insanlara karşı sorumlulukları yerine getirmeyi vazifesi  görmektedir. Şirketimizde 55 adet öz mal varlığı 940 adet kiralık  olmak  üzere  toplam  995 araç ile hizmet verilmektedir.

Taşımacılık konusundaki 15 yıllık tecrübemiz ve şirket yetkililerimizin işlerine olan  duyarlılığı kurulduğumuz günden bu yana orta ölçekli idareci ve üst düzey yetkili olmak üzere yaklaşık 16.500  kişiyi  İstanbul’un  çilesi  haline  gelen  trafikte  konforlu ve huzurlu bir ortamda güvenli, zamanında gidecekleri noktaya ulaştırmak için teknolojinin ve otomotiv sektörünün tüm gereklerini siz  müşterilerimizin  hizmetine  sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetin insan can güvenliğini taşıması nedeniyle daha dikkatli sağlam ve bir o kadar da ağır ve emin adımlarla faaliyetimizi sürdürmeye devam etmekteyiz.

İstanbul’da  iş yerlerinin  ve  öğrencilerin  en  büyük  probleminin  ulaşım olduğu büyük  bir  gerçektir. Çalışanların zamanında iş yerlerine ulaşabilmeleri  zamanında evlerinde  olabilmeleri  neredeyse  imkansız  hale gelmiştir. Alber Turizm güçlü kadrosu modern konforlu teknik donanımlı servis araçlarıyla titiz  çalışmaları sonucunda bu sorunun üstesinden gelmeyi başarmıştır. Teknolojinin yenilikleri olan Araç Takip Sistemi gibi olanakları talep doğrultusunda araçlarda kullanmaktadır.

Şirketinizin  olası  personel servis  taşımacılığı  konusunda  da  hizmet  vermeye talibiz. Şirketinizin personel adres listeleri tarafımıza iletildiği taktirde yapılacak ücretsiz ekspertiz çalışması sonucu rantabl (Araç kapasite ve güzergah kısalığı) ölçüde hizmet  vermek  arzumuzdur. Bu özelliklerimizin şirketimizi tercih sebebi olacağını düşünerek göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.