Başkanın Mesajı

berkant_baskanDeğerli Dostlarım;
20 yıla yakın geçmişiyle güvenilir VIP, Personel ve Öğrenci Transferi hizmetleri sunmaktayız. Modern araç filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Ulaşım, Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başında gelmektedir. Günümüzde Personel Taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı doğru planlama ve zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her yıl düzenli olarak yenilemekteyiz. Uzman kadromuz yönetiminde her gün 1.000 araçlık filomuzla 1050 personeli güvenliklerini ve konforlarını sağlayarak taşıyoruz.

Biz her zaman misafirlerimizin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık. Ulaşımda gerekli teknoloji ve inovasyon yatırımlarıyla mükemmelliği sağlamak, sektördeki konumumuzu daha ileriye götürme amacındayız.

 

Saygılarımla,

Berkant Durukan
Yönetim Kurulu Başkanı