Başkanın Mesajı

berkant_baskanDeğerli Dostlarım;

Alber Turizm ailesi olarak 20 yıla yakın geçmişimizle güvenilir bir şekilde Personel ve Öğrenci Taşımacılığı ve VIP Transfer hizmetleri sunmaktayız. Modern araç filomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle İstanbul gibi bir metropolde ulaşımın önemi daha da artmakta ve iş verimliliğini arttıran unsurların başında gelmektedir. Günümüzde Personel Taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı doğru planlama ve zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her yıl yenilemekteyiz. Uzman kadromuz yönetiminde her gün 1.000 araçlık filomuzla yaklaşık 16.000 personeli güvenli ve konforlu bir şekilde taşımaya devam etmekteyiz.

Bizler her zaman misafirlerimizin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık. Amacımız ulaşımda gerekli teknoloji ve inovasyon yatırımlarıyla mükemmelliği sağlamak, sektördeki konumumuzu daha da ileriye götürmektir.

 

Saygılarımla,

Berkant Durukan
Yönetim Kurulu Başkanı