Personel Taşımacılığı

15 yıllık tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sektörün öncü firmaları arasına girerek, konusunda uzman personellerle,kurumsal kimliği, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle Türkiye’nin saygın firmalarına servis hizmeti sağlamaktayız.

Firmamız, hizmet vermekte olduğu tüm firmaların personelini ferdi kaza sigortası kapsamına alır, deneyimli, güler yüzlü personelimiz ile zamanında ve dakik, personel taşımacılığı şartlarında belirtildiği üzere güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinden başarıyla geçmiş en az 5 yıllık tecrübeye sahip sürücülerimiz ve lüks servis araçlarımız ile yol ve trafik stresini minimum seviyede tutarak güvenli bir şekilde iş yerine vaktinde ulaştırır. Alber Turizm olarak, hizmet kalitesini her şeyin üzerinde tutan bir çalışma ahlakına sahibiz. Bu nedenledir ki önceliğimiz; kaliteden ödün vermeden, servis taşımacılığı alanında bulunduğumuz yeri korumak ve hedeflerimizi daha üst seviyelere çıkarmaktır. Bir sonraki adımımız ise, yine aynı kalite anlayışıyla, yakın zamanda turizm sektöründe de Alber Turizm ayrıcalığını herkesle paylaşmak olacaktır. Ulaşım hizmetinizi yerine getirmek ve sizleri de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız.


Öğrenci Taşımacılığı

Servis taşımacılığı sektöründe Öğrenci Taşımacılığı, özel hizmet ve özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan Alber Turizm, geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Alber Turizm için ulaşım sektörüne yapılan en önemli hizmetlerden biridir.Okul servis araçlarımız da etkin koruma sistemleri, otomatik açılır kapılar, eğitimli hostesler araçlarımızın üstün hizmet ve personel donanımlarından sadece bazılarıdır. Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren annelerinin-babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir.

✔ Çocuğunuz her sabah belirtilen saatte belirtilen adresten alınır. Okul çıkışında; yolun kapanması ve kazı çalışması gibi olağanüstü haller dışında mutlaka alındıkları yere bırakılır.

✔ Servis verilen saatten önce gelmiş ise saatin dolmasını bekler, saati dolunca öğrencinin gelmemesi durumunda rehberimiz alınış noktasına kadar gider ve öğrencinin gelip gelmediğini kontrol eder.

✔ Öğrenci 3 dakika beklendikten sonra araç hareket eder.

✔ Öğrenciler velisi veya bakıcısı tarafından, servise bindirilebilecek en uygun yerden rehbere teslim edilir. Dönüşte ise öğrencimiz muhakkak velisi veya bakıcısı tarafından teslim alınır.

✔ Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz.

✔ Servis sürücüsü ve rehber personel veliye telefon açarak, klakson çalarak veya evinin zilini çalarak aracın geldiğini haber vermez. Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır etmek velinin, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak sürücünün sorumluluğudur.

✔ Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilir.

✔ Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımızın devreye girmesini sağlıyoruz. Öğrencinin alınmaması gibi bir durum söz konusu olmaz.

✔ Öğrenci aynı aracın güzergâhı üzerindeki başka bir adrese bırakılacaksa servis sürücüsüne, farklı bir aracın güzergâhında başka bir adrese bırakılacaksa ilgili okulun ulaşım müdürüne yazılı olarak bilgi verilir.


VIP ve Transfer Hizmetleri

İhtiyacınıza bağlı olarak özel organizasyonlarınızda veya özel misafirlerinizin havaalanı, toplantı, seminer, otel konaklama ulaşımlarında Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla sınırsız servis hizmeti verilmektedir. Özel donanımlı ve konforlu araçları ile eğitimli personeli sayesinde, hizmet alan kişi ve kurumların özel talepleri karşılanarak kaliteli bir hizmet almaları sağlanmaktadır Alber Turizm bu alanda da iddialı ve geniş referanslarıyla güven veren bir kuruluştur.